Dárkové poukazy »

Originální dárek k promoci nebo ukončení studia

OrigoDarek.cz > Originální dárky > Dárek k promoci

Nevíte si rady, jaký dárek k promoci koupit pro své blízké? Inspirujte se našimi tipy a vyberte originální dárek k ukončení studia, který skutečně potěší.

Ukočení studia je velká událost, která se musí náležitě oslavit. Po letech dřiny přichází konečně ten úžasný okamžik: promoce. A s ním možnost se pořádně odreagovat.

Vzpomínám si na svou vlastní promoci. Jak jsem se těšila na pár dní volna. Těšila jsem se na cesty, které jsem měla naplánované a proto se mi nesmírně hodil dárek od mé sestřenice: darovala mi drobný šperk a peníze k tomu. Protože, jestli je něco, čeho se mladým nedostává po ukončení studia, tak jsou to hlavně peníze.

TIP NA DÁREK K PROMOCI:
Pokud si nevíte vůbec rady, domluvte se víc lidí a společně darujte něco hodnotnějšího: zážitek, dovolenou nebo třeba auto.

Originální dárek k promoci:


  1. Dárek k promoci pro muže
  2. Dárek k promoci pro ženu


1. Originální dárek k promoci pro muže

Můj kamarád dostal jako dárek k ukončení studia auto. To nám všem tehdy hodně poklesla brada.

Pokud hledáte něco skromnějšího, zde je pár tipů na dárek k promoci pro muže, ať už je to váš syn, bratr nebo přítel.

Nejvíce oblíbeným dárkem k promoci pro muže bývá zážitek. To proto, že muži milují adrenalinové sporty, rychlou jízdu nebo nevšední zážitky. A po úspěšném ukončení studia si to zaslouží.

Vy vyberete zážitek, obdržíte dárkový poukaz a obdarovaný si sám rezervuje termín. Takto darovaný poukaz má platnost 12 měsíců a je ho možné i zdarma vyměnit za jiný zážitek.

Takže vlastně nemůžete šlápnout vedle.


Jízda na čtyřkolce

Dopřejte mu skutečné odreagování. Offroad jízda na čtyřkolce bude to pravé. Obdarovaného čeká tří hodinová jízda na čtyřkolce nejen po silnici, ale především volným terénem v okolí bývalého tankodromu Milovice (cca 40 km od Prahy).

Zážitek obsahuje nejen pronájem čtyřkolky a 3 hodinovou projížďku s instruktorem, ale i spotřebu benzinu, služby instruktorů, zapůjčení rukavic, helmy a chráničů loktů.


Motorový člun na Lipně

Co takhle výlet po Lipně v motorovém člunu? Tento dárek k ukončení studia si bývalý student užijte i proto, že si s sebou bude moci na vyjížďku vzít další 3 kamarády nebo rodinu. Člun bude mít k dispozici na tři hodiny, takže si může parádně užít krásy Lipna a jízdu po jeho hladině.

Po krátkém zaškolení v přístavu bude motorový člun ovládát sám. Cena zahrnuje i pohonné hmoty, tak už jen vyplout!


Canyoning, rafting a ferraty v Rakousku

Dopřejte mu zážitek, na který určitě nezapomene. Canyoning, rafting a ferraty v Rakousku nadchnou každého, komu není cizí akce a pohyb. Od čtvrtka do neděle se vyřádí na výletě, během kterého absolvuje několik netradičních sportů. Dopřeje si rafting na Salze, absolvuje několik ferratových výstupů v alpských stěnách a nakonec ho čeká divoký canyoning. Prostě originální dárek k promoci pro muže milujícího adrenalinové zážitky.


Čokoládové BMW v dárkové krabičce

Auto je skvělý dárek k promoci pro muže, i když je jen čokoládové. Pokud hledáte tedy něco originálního, nápaditého a ne moc drahého, tady je čokoládový kabriolet.

Inspirujte se dalšími tipy na ověřené dárky pro muže v tomto článku »
2. Originální dárek k promoci pro ženu

Ženy tolik nevyhledávají adrenalinové zážitky, ale cestování také milují. Ženu také určitě potěší kvalitní šperk, který jí připomene úspěšné ukončení studia.


Přívěsek z bílého zlata

Šperk byl, je a bude skvělým dárkem k promoci pro ženu. Šperkem nemůžete ženu zklamat.

Romantický přívěsek ve tvaru srdce je zdoben zirkonem a můžete ho doplnit o libovolný řetízek.


Náramek s perličkou

Luxusní náramek vyrobený z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli, který vypadá na zápěstí opravdu elegantně, zdobený perličkou a řadou čirých krystalů. Žena ho užije do práce nebo na slavnostnější příležitosti.


Thajská aromaterapeutická masáž

My ženy milujeme, když jsme hýčkané. A po úspěšném ukončení studia si to určitě každá žena zaslouží. Poukaz na thajskou masáž může obdarovaná uplatnit v Praze, Brně, Plzni, Hradci Králové, Mladé Boleslavi, Špindlerově Mlýně, Karlových Varech nebo Hluboké nad Vltavou.

Po náročném studiu je potřeba načerpat novou sílu. Při relaxační olejové masáži speciálními éterickými oleji dochází k harmonizaci celého těla. Masáž provádí profesionální thajské masérky. Působí na akupresurní body a odstraňují tak stres či napětí.


Pralinky v dárkové krabičce

Čokoláda zahojí nervy po náročných studiích. Pokud hledáte nějakou drobnost, elegantní dřevěná krabička s 20 ks pralinek je tou pravou volbou. Čokolády jsou vyrobeny podle tradičních receptur v manufakturách ve Švýcarsku, Belgii, Francii a Německu. Náplně pralinek jsou připraveny pouze z přírodních surovin.

Inspirujte se dalšími tipy na oblíbené dárky pro ženy v tomto článku »Vybrat originální dárek k ukončení studia bývá někdy oříšek.

Pokud si stále nejste jisti, jaký dárek k promoci by byl nejlepší, darujte klidně peníze. Vždyť ty se nikdy neomrzí a když je nějak vtipně zabalíte nebo přidáte k tomu pěknou drobnost, tak uděláte obdarovanému určitě radost.

Autor: Šárka Novotná


Jestli se Vám článek líbil, sdílejte, prosím: