Tipy na originální dárky pro muže k narozeninám, vánocům i výročí

Tip na dárek pro muže k narozeninám.

Přinášíme vám osvědčené tipy na originální dárky pro muže k narozeninám, vánocům, výročí nebo prostě jen tak.

Výběr dárku pro muže bývá někdy docela oříšek. Muži příliš neocení ty tzv. měkké dárky, které my ženy jim tak rády dáváme. Když vybíráme dárek pro chlapa, je třeba trošku zapojit fantazii a vynalézavost. Nejlepší dárek pro muže je totiž ten, který ho zaujme a pobaví. A nebo alespoň uspokojí jeho chuťové pohárky.


Naše tipy na dárky pro muže každého věku:


  1. Originální dárky pro muže k narozeninám
  2. Tipy na dárky pro muže k vánocům
  3. Praktické dárky pro muže
  4. Netradiční dárky pro muže
  5. Hračky pro muže


1. Originální dárky pro muže k narozeninám

Vy znáte svého muže nejlépe. Znáte jeho koníčky, víte, co ho zajímá a co mu dělá radost. Je praktický nebo spíše "filozof"?

Když znáte jeho záliby je mnohem jednodušší vybrat dárek pro muže k narozeninám.

Když ne, tak nezoufejte. Zde jsou univerzální typy na dárky pro muže, které fungují za všech okolností.


Čokoládové BMW v dřevěné krabičce

Čokoládu milující muže určitě potěší model kabrioletu známého z bondovky Golden Eye. Čokoládové BMW je uloženo do elegantní dřevěné krabičky. Originální dárek pro muže, co říkáte?


Výčepní zařízení

Co naplat, my Češi jsme národ pivařů. Určitě plánujete oslavu narozenin vašeho muže. A představte si, jak se před kamarády blýskne s vlastním výčepním zařízením.

Klarstein Skal je zařízení na čepování piva. Je kompatibilní se všemi 5litrovými soudky. Takže stačí dokoupit soudek plzeňského piva a oslava může začít. Integrovaný termoelektrický chladící systém chladí pivo dle potřeby na 2–12 °C.
2. Tipy na dárky pro muže k vánocům

Klasické hodinky

Pánské hodinky jsou vděčným dárkem pro muže k vánocům. Hodinky jsou často jediným výraznějším doplňkem, který muž nosí. Proto by měly reprezentovat a potrhnout styl. Hitem posledních let jsou chytré hodinky, ale ruku na srdce, ty klasické jsou k obleku hezčí. Můžete vybírat s ocelovým nebo koženým řemínkem.

3. Praktické dárky pro muže

I praktické dárky mohou potěšit. Zvlášť, když obdarovaný ví, že jsou z lásky.


Dárkový koš

Pokud hledáte nějaký skutečně praktický dárek, který nezklame, kupte pěkný proutěný koš a naplňte ho vším, co má rád.

Má oblíbenou značku vína? Co třeba pikantní oříšky nebo pistácie. Kvalitní klobása nebo sušené maso. Dobrá čokoláda, káva a nebo něco ostřejšího?

Dárkový koš je také oblíbenou volbou, pokud potřebujete dárek pro dědu nebo tátu. Košíček pak užije třeba na houby.


Fotoaparát do vody

Vodotěsný fotoaparát patří mezi oblíbené praktické dárky pro muže i děti. Jestliže se váš muž rád potápí, leze po horách či jezdí na kole, tak právě vodotěsný kompaktní fotoaparát se mu bude hodit. Kromě vody je fotoaparát do vody velmi odolný i proti pádu a prachu. Některé modely nabízejí vodotěsnost až do 25 m. S tímto fotoaparátem je možmné pořizovat fotografie i pod hladinou moře či oceánu.
4. Netradiční dárky pro muže

Muži milují auta a rychlou jízdu. Dopřejte jim adrenalinu tak akorát např. jízdou na čtyřkolkách.


Jízda na čtyřkolce

Dopřejte mu skutečnou offroad jízdu na čtyřkolce. Tří hodinová jízda na čtyřkolce nejen po silnici, ale především volným terénem v okolí bývalého tankodromu Milovice (cca 40 km od Prahy).

Zážitek obsahuje pronájem čtyřkolky a 3 hodinovou projížďku s instruktorem, spotřebu benzinu, služby instruktorů, zapůjčení chráničů loktů, rukavic a helmy.
4. Hračky pro muže

Muži si rádi hrají, o tom žádná. Tak mu pořiďte třeba dron a máte vystaráno a zábavu pro celou rodinu.


Dron

Létající dron je oblíbenou hračkou nejen u dětí, ale i dospělých. Kvalitnější stroje mají skvělé letové vlastnosti a umí pořizovat profesionální snímky z výšky a nejrůznějších úhlů. Ve většině případů jsou vybaveny kamerou. Napájeny jsou vestavěnou baterií, která zpravidla vydrží až několik desítek minut nepřetržitého letu. Váš muž dron využije k pořizování videa a fotografií z ptačí perspektivy.Doufám, že se vám s pomocí tohoto návodu podařilo vybrat vhodný dárek pro muže k narozeninám nebo vánocům.

Autor: Šárka Novotná


Jestli se Vám článek líbil, sdílejte, prosím: