Dárkové poukazy »

Nejlepší svatební dary: inspirace na dárek pro novomanžele

Tipy na svatební dary.

OrigoDarek.cz > Originální dárky > Svatební dary

Svatba je jednou z největších životních událostí. A tak i výběr vhodného svatebního daru je třeba pořádně promyslet.

Když si nastávající novomanželé udělají svatební seznam, tak máme vyhráno. Co když ale ne a vy potřebujete nějaký skutečně originální svatební dar? Inspirujte se našimi tipy na nejlepší svatební dary v následujícím článku:

TIP NA SVATEBNÍ DAR:
Domluvte se s dalšími svatebními hosty a pořiďte větší dárek společně. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou: takto vybraný svatební dárek bude hodnotnější a ostatní svatebčané vám budou vděční, že nemusí nic vymýšlet.

Naše tipy na svatební dary: inspirace na dárek pro novomanžele


  1. Originální svatební dary
  2. Symbolický svatebni dar
  3. Originální svatebni dar pro starší pár
  4. Peníze jako dárek pro novomanžele


1. Originální svatební dary

Nejlepší svatební dary jsou ty užitečné a originální zároveň.

Když vybíráme dárek pro novomanžele, určitě přemýšlíme nad tím, co by jim udělalo radost a bylo to zároveň praktické.

Když se berou mladí lidé, obvykle nepohrdnou penězi. Jiné to bude ale u staršího páru. Tam se moc peníze nehodí a tak bude třeba zapojit fantazii.

Při výběru dárku ke svatbě hraje velkou roli také to, jestli jsme s nastávajícími novomanželi v blízkém např. příbuzenském vztahu nebo jestli jsou to pouze vzdálení kamarádi. V tom případě stačí spíše nejaká drobnost nebo symbolický svatební dar.


Výlet na plachetnici s kapitánem

Pokud hledáte nějaký skutečně originální svatební dar, výlet na plachetnici bude to pravé.

Tento úžasný svatební dárek si novomaželé užijí. Čeká je kapitán s jachtou a společně vyrazí na širou hladinu Lipna. Tento dárek ke svatbě se hodí jak pro mladší tak starší páry.

Kapitán novomanžele přivítá sklenkou dobrého pití, seznámí je s plachetnicí a vyrazí vstříc dobrodružství.

Během tříhodinové plavby se mohou manželé kochat přírodou, opalovat se, skákat do vody nebo sbírat jachtařské zkušenosti.


Stírací mapa světa

Stírací mapa světa je skvělý dárek ke svatbě. Novomanželé se budou těšit na společné cesty. Místa, která navštívili setřou mincí a navštívené země se pak objeví v pestrých barvách. Do mapy si mohou zapisovat poznámky, malovat trasy, zaznamenávej pocity. Stírací mapa je vyrobena z kvalitního materiálu. Mapa světa se tak stane nejen praktickým pomocníkem na cestách nebo ozdobou bytu, ale i originálním svatebním darem pro novomanžele - cestovatele. Uvnitř balení bývá mince na stírání, fix, hadřík a návod, jak stírací mapu světa používat.2. Symbolický svatebni dar

Drobné svatební dary mohou také udělat velikou radost, pokud věnujeme trošku úsilí jejich výběru.

Pokud mají nastávající manželé hodně společných zájmů, tak je výběr vhodného dárku novomanželům jednodušší.

Osvědčený symbolický svatební dar je např. kniha o fotografování, sklenky na sekt, hezké hrnečky, dárkové balení čokolády, kvalitní povlečení nebo třeba poukaz na brunch.


Kniha pro hravé

Kniha provede novomanžele záludnostmi jednotlivých pozic a radí, které polohy nejvíce prohloubí vnímání u muže a ženy. Propojení starobylé východní kultury s luxusními fotografiemi je doplněno nic nezastírajícími instrukcemi a moderními radami.


Meteostanice

Moderní meteostanice jsou nezbytným doplňkem každé domácnosti. Proto, pokud si svou domácnost novomanželé teprve zařizují, meteostanice bude pro ně skvělý symbolický svatební dar, za který nezaplatíte "majlant". Na trhu je opravdu velký výběr od základních typů (od 159 Kč) až po ty luxusní a designové meteostanice.

Digitální meteostanice s bezdrátovým senzorem měření teploty zobrazuje venkovní a vnitřní teploty. Díky meteostanici budete již vždy vědět, jak se obléknout, aby vám venku nebyla příliš velká zima nebo naopak horko.


Hrnečky pro zamilované

Sada dvou kameninových hrnků v jemných přírodních odstínech zpříjemní novomanželům všední dny. Mohou si v nich vychutnat kávu nebo oblíbený čaj.

Vždycky, když z nich budou pít, tak si vzpomenou na krásnou svatbu. Balení obsahuje 2 hrnky béžové barvy, které jsou zabaleny v srdíčkovém kartonu.


Dárkové balení čokolády

Nejlepší svatební dary jsou ty, které se nezkazí. Kvalitní čokoládou vždycky uděláte radost. Čokoládu má rád snad každý a určitě nebude doma zabírat místo jako jiné svatební dary, protože se brzy sní.


Plavba lodí po Vltavě

Nejlepší svatební dary jsou ty romantické. A tahle plavba lodí po Vltavě rozhodně romantická je. Novomanželé uvidí ty nejlepší pražské památky a panoramata z paluby lodi. Můžete vybírat mezi plavbami přes den s obědem nebo večerními s večeří při svitu svíček. Vyplouvá se od Čechova mostu. Cena již od 1.500 Kč pro 2 osoby. Vy darujete poukaz a novomanželé si pak rezervují sami termín.

Pokud hledáte nějaký ještě levnější dárek novomanželům, objevila jsem pro vás tuto úžasnou plavbu pražskými Benátkami. Manželé se podívají na místa, kam se suchou nohou člověk jen tak nedostane. Tradiční dřevěná loď je zaveze na místa mimo hlavní plavební koridory. Plavba začíná v přístavišti Judita pod Křížovnickým náměstím. Cena již od 340 Kč za osobu »
3. Originální svatebni dar pro starší pár

Nejen mladí se hrnou do chomoutu. 🙂

Možná se vaši rodiče pokouší znovu nalézt štěstí. Výběr originálního svatebního daru pro starší pár bývá oříšek.

Peníze se nehodí, adrenalinové sporty nevyhledávají, domácnost již většinou mívají tito lidé zařízenou, ani svatební seznam od nich spíše neočekávejte.

Co by jim tak udělalo radost? Ve vyšším věku lidé ocení, když se sejde na svatbě příjemná společnost, která s nimi sdílí jejich štěstí.

Umí si vychutnávat život a ocení pohodové chvíle, relax, dobré jídlo a pití.

Proto svatební dar pro starší pár může být nějaký gurmánský zážitek nebo pohodový víkend někde v tuzemsku.


Pobyt na Chateau St. Havel **** + privátní wellness pro dva

Poukaz na wellness pobyt pro dva je vhodný svatební dar pro starší pár nebo pro rodiče. Chateau St. Havel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek v Praze - Krči, který se nachází uprostřed stylového anglického parku.

Po příjezdu bude na pokoji pro manžele připraveno lehké občerstvení. Pak mohou vyrazit na procházku do zámeckého parku, potrénovat golf v golfovém areálu nebo relaxovat v privátní sauně a ve whirpoolu s lahví sektu. Romantické posvatební chvilky si zde náležitě užijí.


Kvalitní povlečení

I když se vám bude zdát, že vybrat svatební dar pro rodiče nebo starší pár je nadlidský úkon, protože už vlastně všechno mají, kvalitní povlečení se vždycky hodí. Zvlášť, když vyberete bavlněný satén, jako je toto povlečení, nebo sáhnete po osvědčené značce Matějovský.

Co se týká barev, vybírejte neutrální tóny, které se hodí do každého interiéru. Tento svatební dar si rodiče určitě užijí.4. Peníze jako dárek pro novomanžele

Peníze jsou vhodný dárek pro novomanžele mladšího věku. Pokud vám tedy došly nápady na svatební dary, peníze jsou jedním z nejlepších svatebních darů vůbec.

Novomanželům pomůže v začátku např. pro nákup vybavení domácnosti nebo je využijí k zaplacení vysněné svatební cesty.

Peníze lze darovat i vtipně: uspořádejte jim stopovačku a truhličku s penězi dobře schovejte. Fantazii se meze nekladou.Vybrat ten nejlepší svatební dar pro rodiče nebo své přátele bývá obtížný úkol. Doufám, že tento článek vám trošku pomohl v rozhodování, co dát jako svatební dar.

Pokud si stále nejste jisti, jaký svatební dar by byl nejlepší, darujte klidně peníze. Vždyť ty se nikdy neomrzí a když je nějak vtipně zabalíte, tak uděláte novomanželům určitě radost.

Autor: Šárka Novotná


Jestli se Vám článek líbil, sdílejte, prosím: