Dárkové poukazy »

17+1 tip na dárek pro paní učitelku

OrigoDarek.cz > Dárky pro ženy > Dárek pro učitelku

Nevíte, jaký vybrat dárek pro paní učitelku? Inspirujte se našimi tipy a vyberte vhodný dárek pro učitelku na vánoce nebo konec školního roku.

Dárek pro paní učitelku vybíráme několikrát ročně: většinou k vánocům, v pololetí, někdy k MDŽ nebo ke Dni matek, když odchází na mateřskou a samozřejmě na konec školního roku.

Dárek pro paní učitelku by měl vyjadřovat to, jak si jí vážíme za úsilí, s kterým nám nebo našim dětem předává znalosti.


17+1 tip na dárek pro učitelku:


Mezi nejoblíbenější dárky pro paní učitelky určitě patří:

  • květiny,
  • bonboniéra,
  • kosmetika,
  • dárkové balení čajů
  • nebo kniha.

Čím lépe známe paní učitelku, tím spíš se trefíme do jejího vkusu. Roli jistě hraje i věk.


Pralinky v dárkové krabičce

Čokoláda zahojí nervy. Pokud hledáte skvělý dárek pro paní učitelku, elegantní dřevěná krabička s 20 ks pralinek je tou pravou volbou. Čokolády jsou vyrobeny podle tradičních receptur v manufakturách v Belgii, Švýcarsku, Německu nebo Francii. Náplně pralinek jsou pouze z přírodních surovin.


Thajská aromaterapeutická masáž

Všechny ženy milují, když jsou hýčkané. A paní učitelka si to na konci školního roku určitě zaslouží. Poukaz na thajskou masáž může paní učitelka uplatnit v Praze, Brně, Plzni, Hradci Králové, Mladé Boleslavi, Karlových Varech, Špindlerově Mlýně nebo Hluboké nad Vltavou.

Na masáži určitě načerpá novou sílu. Relaxační olejová masáž speciálními éterickými oleji blahodárně přispívá k harmonizaci celého těla. Masáž provádí zkušené thajské masérky. Působí na akupresurní body a odstraňují napětí či stres.


Sada olejů do koupele 6 x 20 ml

Paní učitelka jako každá žena si jistě užije koupel v přírodních BIO olejích.


Hrnek se sítkem v dárkové krabičce

Tohle není jen tak obyčejný hrnek.Doufám, že se vám s pomocí tohoto návodu podařilo vybrat vhodný dárek pro paní učitelku na vánoce nebo na konec školního roku.

Autor: Šárka Novotná


Jestli se Vám článek líbil, sdílejte, prosím: